Mēs esam vairāk nekā 10 zināmu skaistumkopšanas zīmolu oficiālie pārstāvji, un to skaits katru gadu pieaug
Mēs piedāvājam augstas kvalitātes kosmētiku gan mājas lietošanai, gan skaistumkopšanas meistariem.
mājas lietošanai
skaistumkopšanas meistariem
Mēs īpaši rūpējamies par kosmētikas izvēli, tāpēc mūsu klāstā jūs atradīsiet pasaules līmeņa kosmētiku par pieejamām cenām.
apskatīt produktus
ANESI LAB (Spānija) - zīmols, kas piedāvā jaunākās dermatoloģiskās kosmētikas inovācijas ar 40 gadu pieredzi skaistumkopšanā vairāk nekā 110 pasaules valstīs.
Kopšanas līdzekļi satur augstu aktīvo sastāvdaļu koncentrāciju, lai panāktu labākos rezultātus ādas kopšanā. Katra kosmētiskā līnija ir unikāla un personalizēta, ņemot vērā ādas tipus un vajadzības. ANESI LAB piedāvā gan profesionālas sejas un ķermeņa ādas kopšanas procedūras skaistumkopšanas salonos, gan līdzekļus ādas kopšanai mājas lietošanai. Kosmētikas zīmols ar pierādītiem zināšanām un pieredzi, kas kļuvis par vienu no vadībā esošajām uzņēmumu profesionālajā estētikā Spānijā un ir saņēmis ISO 9001 un GMP sertifikātus.
Zīmolu izveidoja Džeimss Rīds, vadošais eksperts sauļošanās jomā. Ar pilnīgi unikālu skatījumu uz sauļošanās procesu, Džeimss bija pirmais, kas pievērsa uzmanību ādas kopšanai un sauļošanās procesam.
apskatīt produktus
Katru produktu izgudroja pats Džeimss. Mēs uzskatām, ka labam iedegumam jābūt kā labam sejas liftingam – pilnīgi neredzamam. Jums vajadzētu izskatīties kā tikko atgriezies no jūras vai okeāna. Tāpēc visi mūsu produkti ir izstrādāti, izmantojot mūsu patentēto Tantone tehnoloģiju, lai nodrošinātu pēc iespējas dabīgāko izskatu. Jums vienkārši nav jāpieņem mūsu vārds! Visiem Tan-Ovations produktiem ir sarkanais paklājs. Miega maska, kas iekarojusi skaistuma pasauli, rotājusi pasaules prestižāko izdevumu lappuses. Produktiem ir spēcīgas slavenības, tostarp Cara Delevingne, Ellie Goulding un Rosie Huntington-Whiteley.
SHAKEUP ir izstrādāts, lai uzlabotu vīriešu labsajūtu ar pašaprūpes palīdzību, piedāvājot sejas ādas kopšanas produktus, kas īpaši izstrādāti, lai apmierinātu unikālās vīriešu ādas vajadzības, vairojot pārliecību un palīdzot viņiem izskatīties un justies vislabāk katru dienu.
apskatīt produktus
THE GRUFF STUFF ir godalgots, pieejams, augstas kvalitātes ādas kopšanas zīmols no Anglijas, kas piedāvā produktus visiem dzimumiem neatkarīgi no atšķirībām.
apskatīt produktus
Ar prieku iepazīstinām jūs ar mūsu novatorisko vegānu produktu klāstu, kas atvieglo jūsu ādas kopšanas rutīnu. Mūsu mērķis ir radīt produktus, kas sniedz rezultātus, ir viegli lietojami un ir piemēroti ikvienam.
Zīmols sniedz patīkamu alternatīvu kompleksajām ādas kopšanas metodēm, ko piedāvā lieli un populāri kosmētikas zīmoli. Ādas kopšanas līdzekļos izmantotas vegānas sastāvdaļas, kas bagātas ar vitamīniem un aktīvajām vielām. Tie ir piemēroti visiem ādas tipiem, tostarp jutīgai ādai un aknu ādai.
Mēs uzskatām, ka skaistumam nevajadzētu kaitēt dabai. Visas sastāvdaļas ir iegūtas no ilgtspējīgiem avotiem, un iepakojums ir izgatavots no pārstrādātas plastmasas, kas arī ir pārstrādājama.
SKIN1004 ir korejiešu ādas kopšanas zīmols, kas ienes jūsu ādai dabas dziedinošo spēku no Madagaskaras.
apskatīt produktus
Madagaskaras centiles vērtība slēpjas tās dzīves apstākļos. Centilia audzēšanai ir iedalīti 17 īpaši reģioni SKIN1004 produktiem, kas tiek rūpīgi aizsargāti un uzturēti tīri. Tāpēc varat būt pārliecināti, ka jūsu āda saņems tikai pašu vērtīgāko un tīrāko! Ādas kopšanas līdzekļi ir paredzēti dažādiem ādas tipiem un vecuma grupām un ir vērsti uz 4 galveno ādas problēmu risināšanu (akne, jutīga āda, paplašinātas poras, apsārtums).
Uzņēmums Depileve ir viens no vadošajiem kosmētikas ražotājiem parafīna terapijai un vaska depilācijai. Veiksmīgs un produktīvs Eiropas uzņēmums tika dibināts 1972. gadā Spānijā. Šobrīd uzņēmums Depiliv ir lielākais vaska epilāciju sistēmas Nr.1 ​​ražotājs pasaulē, kas tiek pārdots 87 valstīs.
apskatīt produktus
apskatīt produktus
ANESI LAB (Spānija) ir zīmols, kas piedāvā jaunāko dermokosmētiku ar 40 gadu profesionālo skaistumkopšanas pieredzi vairāk nekā 110 valstīs.
Ādas kopšanas līdzekļi satur augstu aktīvo vielu koncentrāciju, lai sasniegtu vislabākos ādas kopšanas rezultātus. Katra kosmētikas līnija ir unikāla un pielāgota jūsu ādas tipam un vajadzībām. ANESI LAB piedāvā gan profesionālas sejas un ķermeņa ādas kopšanas procedūras skaistumkopšanas salonos, gan ādas kopšanas līdzekļus lietošanai mājās. Kosmētikas zīmols ar pārbaudītām zināšanām un pieredzi, kas kļuvis par vienu no vadošajiem uzņēmumiem profesionālās estētikas jomā Spānijā un saņēmis ISO 9001 un GMP sertifikātus.
InLei® zīmols ir augstas kvalitātes garantija! Sākot no vispārējās koncepcijas, formulējuma izstrādes, izejvielu atlases, grafikas, iepakojuma, testēšanas, iepakošanas un sertifikācijas, visi InLei® līnijas produkti ir pilnībā ražoti Itālijā. Uzņēmuma prioritāte bija radīt augstas kvalitātes produktu, pierādīt tā efektivitāti un beidzot sākt pareizi kopt skropstu un uzacu matiņus.
InLei® ir ne tikai ideāla atjaunošanas procedūra, bet arī nevainojamas krāsas, trauki, instrumenti, aksesuāri – viss, lai procedūru pārvērstu par prieku ne tikai klientam, bet arī speciālistam. Pie procesa strādāja nevis tirgotāji, bet gan īsti pazinēji un profesionāļi skropstu laminēšanas jomā no visas pasaules, balstoties uz klientu un mākslinieku reālajām vajadzībām.
apskatīt produktus
Barbepil ir pirmā ĀTRA, TĪRA, NETRAINĀMĀ sejas vaksācijas sistēma, kas īpaši izstrādāta vīriešiem – jums – un ir pielāgota unikālajām vīriešu ādas un matu īpašībām. Mūsu īpašajiem produktiem un ekskluzīvajām sejas vaksācijas metodēm ir viens kopīgs mērķis: noņemt rupjākos matiņus, vienlaikus rūpējoties par jutīgāko ādu. Gandrīz bez sāpēm.
Ar personalizētiem pakalpojumiem, pamatojoties uz jūsu vēlmēm. Novērš matu augšanu un ādas kairinājumu. Nemainot savu rutīnu: papildiniet dažas minūtes savam regulārajam friziera apmeklējumam, lai iegūtu nevainojamus rezultātus ar Barbepil! Maksimāla cieņa pret jūsu klientu ādu. Īpaši ātri un tīri. Ādas kopšanas līdzekļi lietošanai mājās, lai jūsu klients varētu saglabāt rezultātus. Izstrādājis Depilève, uzticams pasaules līderis profesionālās vaksācijas jomā, ar vairāk nekā 50 gadu pieredzi skaistumkopšanas un vaksācijas tirgos. SPĀNIJA.
APSKATĪT PRODUKTUS
Skin's Best Brazilian Waxing pamatā ir vēlme atraisīt profesionālu kosmetologu potenciālu un izcelt prasmes. Inovatīvas matu noņemšanas metodes apvienojumā ar ļoti efektīviem produktiem ir piemērotas vīriešiem un sievietēm ar izciliem rezultātiem. Jums būs iespēja iegūt jaunus klientus, apmierinot ikviena vajadzības: visu vecumu vīriešu un sieviešu vajadzības.
Izmantojot Skin's Best Brazilian Waxing, jūs iegūsit nebijušu entuziasmu par savu darbu un atraisīsiet savu radošo potenciālu. Skin's Best Brazilian Waxing ļaus jums optimizēt vaksācijas laiku un palielināt jūsu skaistumkopšanas salona rentabilitāti un ieņēmumus.
apskatīt produktus
Uzņēmums STUDEX Co. ASV ir viens no slavenākajiem profesionāla aprīkojuma un palīgmateriālu ražotājiem ātrai un nesāpīgai auss ļipiņu caurduršanai. Visā pasaulē šī amerikāņu zīmola produkti ir ļoti pieprasīti pīrsingu un kosmetologu vidū. STUDEX aparatūra ir veidota tā, lai pat caurdurot bērnu ausis, mazais klients procedūras laikā nejustu sāpes vai bailes.
Visa STUDEX tehnika ir sertificēta un apstiprināta lietošanai salonos, birojos un studijās. Izmantojot t.s ieroči un auskari STUDEX meistars var droši garantēt saviem klientiem punkcijas kvalitāti, precizitāti, sterilitāti un nesāpīgumu. Augstas kvalitātes ķirurģiskā tērauda, ​​titāna, dabisko akmeņu un kristālu izmantošana auskaru adatu ražošanā novērš alerģisku reakciju rašanos.
apskatīt produktus
Made on
Tilda