Raksti

Kā kļuvu par InLei treneri

Atceros savas pirmās apmācibas skropstu laminēšanā, ka neko no teorijas neatceros,bet bija protokols kā strādāt! Tā arī strādāju nemākot pārdot savu procedūru,bet jau tad sapratu, ka laminēšana mani aizrauj.

Saskāros ar dažam grūtībām un kļūdām,tāpēc saku meklēt sev citu brendu darbam. Jo vēlējos saviem klientiem sniegt tikai to labāko.

Tā kā sekoju vadošo meistaru IG kontiem,ieraudzīju brendu InLei un to ka ir pieejams Latvijā!
Menedžere Alīna mani nokonsultēja un tā es sāku strādāt.

Garantija rezultātam bija,neatkarīgi cik biezā kārta izliek sastāvu! Lūk jau pirmais + Un protams pašizmaksa, kā meistaram izdevīga, bet tai pat laikā es strādāju ar augstākā labuma materiāliem no Itālijas. Un vēl neskaitāmi plusi par kuriem stāstu savās apmācībās.

Bet kā tad es tiku līdz Itālijai?!

Pēc kolēģes ieteikuma,pieteicos ProCosmetic strādāt kā meistars,jo vēlējos mainīt vidi,jaunas emocijas un paziņu loks. ProCosmetic piedāvāja man ne tikai meistara darbu,bet padziļināti apgūt zināšanas Itālijā pie pašiem InLei brenda treneriem un pārstāvēt InLei.

Tobrīd man tas likās,kaut las nereāls! Nedēļu pirms apmācībām Itālijā,man paziņo,ka ir jālido! Stress milzīgs,viena pati,neko nezinu,neesmu tur bijusi. Bergamo ir InLei Akadēmija un arī noliktava. Kopā ar mani atlidoja InLei pārstāve no Turcijas un mēs kopā ar viņu intensīvi 2 dienas no 9:00-24:00 apguvām skropstu un uzacu laminēšanu!

Tikai Tatjana mani iemīlēja vēl vairāk visos InLei produktos un pašā procedūra. Jo mēs ne tikai veicam izliekumu bet arī padarām matiņu biezāku,veselīgu un sī ir vienīgā uz šo dienu klīniski pierādīta procedūra,kas padara matiņu biezāku par 24%!


Skropstu laminēšana der ikvienam un pateicoties Tatjanai es māku un zinu kā strādāt ar InLei.
Viņa man iemācīja pareizi uzlikt rullīšus uz plakstiņiem, viņa man iemācīja lāses tehniku sastāvā izlikšanā! Un paslavēja mani par rūpīgu darbu un atstrādi,tas bija tik patikami.

Kā arī viens knifiņš,kā uz viena rullīša var iegūt 2 dažādus izliekumus. Daudz noderīgas informācijas un padomu darbā.

Visu šo iegūto pieredzi es nododu saviem studentiem, jo mums ir laba bāze,augstākā labuma materiāli un izejvielas!

InLei ir brends kas ne tikai ir padomājis kā atjaunot skropstas,bet uzacis arī! Visi laminēšana produkti uzacīm ir piemēroti pašai jūtīgākajās ādai,jo laminejot uzacis mums ir tieša saskarsme ar ādu!

Bagātīgs vitamīnu un ekstraktu komplekss noslēdzošais produkts uzacu laminēšana. InLei krāsas ar argānu eļļu. Katrs produkts tika izstrādāts daudzu mēnešu garumā,lai padarītu matiņu veselīgu,delikāti ķīmiski iedarbojamies uz tā struktūru.

Katrs produkts ir izstrādāt lai strādātu kopā un veidotu veselu matu. Es garantēju klientiem un saviem studentiem augstāka labuma procedūras efektivitāti.

Izmēģinot katru produktu,sapratu ka nav vēlmes atgriezties pie iepriekšējiem! Un šie fantastiskie silikona rullīši,kam stūri neatlec procedūras laikā.

Savos kursos es nododu savu mīlestību un Tatjanas enerģiju studentiem. Stāstu visas priekšrocības un nianses,uzstādu roku un motivēju nepadoties!

Ar kursu varat iepazīties šeit
Made on
Tilda