Raksti

No spontānas idejas līdz trenerim

Gandrīz pirms trīs gadiem es pirmo reizi izgāju vaksācijas apmācības pie Ineses, kura uz to brīdi bija PRO COSMETICS galvenā trenere. Es vēl joprojām labi atceros, kā pirmo reizi pieskāros špatelim, lai paņemtu vasku, un tas nopilināja uz flizilīna. Ar otro piegājienu, protams, viss izdevās, man pat sanāca uzklāt vasku uz ādas pareizi un ar vieglu, precīzu kustību to noraut. Toreiz es mācījos vaksēt nevis, kā meistars, bet, kā uzņēmuma vadītājs, lai saprastu, ko es tirgoju, un kā vieglāk pārdot un pastāstīt par visām Depileve vaska priekšrocībām saviem klientiem.

Periodiski es veicu vaksāciju saviem tuviniekiem, bet nekad ar to nepelnīju, kā arī piedālījos visos vaksācijas semināros un kvalifikācijas celšanas kursos, kuri norisinājās šo trīs gadu laikā.  Savu pieredzi ieguvu strādājot ne tikai ar Depileve vaskiem, mani interesēja arī jaunākās tehnoloģijas, tāpēc es devos uz apmācībām uz Itāliju, mācīties piektās paaudzes vaksāciju SKIN’S BEST BRAZILIAN WAXING. Šis vasks pārsteidza ar to, ka visa līnija sastāv tikai no pieciem vaskiem, visi vaski ir polimērie, ar ļoti labu elastību un ļoti labu iespēju aplipt tikai ap matiņu, nevis pielipt pie ādas. Protams, pēc Depileve plašās līnijas SKIN’S BEST BRAZILIAN WAXING likās pārāk vienkāršs, bet es varu droši pateikt, ka abi zīmoli ir unikāli.
 Meistariem ar augstu kvalifikāciju es vienmēr iesaku strādāt ar abiem zīmoliem, jo tad Jūs varat piedāvāt divas cenu kategorijas:

DEPILEVE vaski būs labākais un kvalitātīvakais vasks kateģorijā klasiskā vaksācijā, kur būs demokrātiskākas cenas.

SKIN’S BEST BRAZILIAN WAXING, kur tiek lietoti jaunākās paaudzes Itāļu vaski, pārsteigs Jūsu klientu ar ātrumu un protams ar komfortu, līdz ar to cenas būs augstākas, un šī vasku kategorija ietilpst PREMIUM vaksācijas kategorijā.

Meistara mērķis ir attīstītes, piedāvāt klientiem variantus, tad Jūsu kleinti noteikti to novērtēs, jo vienmēr gribās izvēlēties meistaru, kurš iet roku rokā ar tehnoloģijam.

Ar šiem diviem zīmoliem mans stāsts nebeidzās, jo es vēlējos attīstītites tālāk un apgūt vīriešu vaksāciju, precīzāk vīriešu sejas vaksācijas tehnikas, ko jau sen izmanto visas frizētavas Anglijā un citās valstīs. Uzzinot šo informāciju,  es devos uz Depileve mājām Madridē, Spānijā. Tur es pirmo reizi iepazinos ar BARBEPIL -  tieši vīrietim domātu vaksācijas zīmolu, ko izgudroja pats DEPILEVE.

Es sevi upurēju apmācību demonstrācijai. Pirmo man novaksēja degunu, un cik liels pārsteigums man bija, ka tas bija pavisam ne tik sāpīgi, kā es varēju iedomāties. Precīzāk vispār nesāpīgi, tāda sajūta, ka vienkārši izņēma pudeles korķi.. , tālāk man novaksēja ausis, kaklu… Un pats interesantākais - deguna ādu jeb iztīrīja man deguna poras ar vasku! Tieši tajā brīdī sapratu, ka vēlos iemācīt mūsu meistariem tieši šīs metodes, jo pirmkārt, es gribu, lai šī procedūra ir visiem pieejama Latvijā, kā arī, lai meistari varētu paplašināt savu procedūru klāstu ar vīriešu procedūram!Par visām tehnikām vīriešu vaksācijā es stāstu savā kursā, kuru varēsiet atrast šeitEsmu sagatavojis arī nelielu bonusu: “pēcvaksācijas” rituāli un mājas lietošanas kosmētikas ninases vīriešiem. 

Made on
Tilda