Biznesa brokastis "Leader Place"
Dalīšos ar savu pieredzi un pieaicinu spēcīgākos lektorus, lai radītu vidi, dalītos pieredzē un gūtu jaunas zināšanas! Katrs no jums saņems mini indivīduālo konsultāciju no ekspertiem , ideju apmaiņu un sapratis konkrētu virzienu savai attīstībai, konretā jautājumā, kad vidēja konsultācija no ekspertiem maksā 150€
18.08
10:00 - 11:30
“Vairāk saules” Kr.Valdemara ielā RIMI veikalā
Dalības maksa – 65eur (iekļautas arī brokastis un dzēriens)
Click to order
Ko Tu iegūsi:
Jaunas zināšanas
Jaunus kontaktus
Motivāciju virzīties tālāk
Kosmētikas dāvanas no Beauty Place
Deniss Jerjomins
Beauty Place Group līdzīpašnieks
Biznesā esmu jau 9 gadus un gandrīz 4 no tiem - Beauty industrijā, vienā no sarežģītākajiem biznesa virzieniem. Es zinu, cik svarīga ir vide, kura tevi motivē, sniedz pārliecību spert nākamo soli uz priekšu. Dalīšos ar savu pieredzi un pieaicinu spēcīgākos lektorus, lai radītu vidi, dalītos pieredzē un gūtu jaunas zināšanas!

Mana pieredze:

Es apmeklēju vairākas biznesa brokastis, kur ir 30+ cilvēki un nekad neesmu saņēmis konsultāciju vai ideju apmaiņu ar ekspertiem, jo tik lielas biznesa brokastīs tam nav paredzētas, es uzskatu tieši pretēji, kā ir jātiekas, lai aizvērtu savus konrētus jautājumus un iznāktu no brokastīm ar konkrētam domām un idejām, kādus soļus es spēršu, lai izaugtu!
Evelīna Ķimene
LOCCITANE LATVIA līdzīpašniece un vadītāja
Mūsu pirmais SPECIAL GUEST ir kolosālā Evelīna Ķimene, LOCCITANE LATVIA līdzīpašniece un vadītāja. Viņa dalīsies ar savu pieredzes stāstu, kā motivēt spēcīgu un iedvesmojošu komandu un noturēt to, lai ir kopīgi izvirzīti mērķi un gandarījums!
Made on
Tilda