Weyergan vakuummasāža sejas kontūras uzlabošanai

36,00
45,00
Masāžā tiek izmantots pasaulē atzītais WEYERGANS aparāts, kas nodrošina daudzpusīgu un dziļu iedarbību, apvienojot tradicionālo masāžu ar kolbām un modernās tehnikas sasniegumus. Ar viegli piesūcošās masāžas palīdzību tiek pamatīgi ierosināta limfas attece, paaugstināta tauku vielmaiņa šūnās un veikta saistaudu nostiprināšana, iedarbinot šūnas enzimātiskās sistēmas.
Vakuummasāža palīdz atbrīvoties no tauku depo tipiskajās problēmzonās: ap vidukli, gurniem un uz augšstilbiem. Tauku depo mazināšana tiek realizēta palielinot skābekļa caurplūdi šūnā, kas savukārt veicina tauku iesaistīšanos metabolisma un tātad – to pilnīgu pazušanu. Vakuums iesaistās limfas plūsmas pastiprināšanā, kas palīdz aiztransportēt radušās šlakvielas. Atjauno nogurušu, atslābušu, nelīdzenu, grumbainu ādu.
Uzlabojas asinsrite, ātrāk veidojas jaunas šūnas. Vakuuma masāža ir svarīga diferencētās celulīta terapijas sastāvdaļa - ar to var veikt gan limfas drenāžu, gan reģenerāciju, ādas formēšanu un zemādas tauku slāņa masāžu, tā ir laba metode striju ārstēšanai.
Rezultāti ir redzami jau pēc pirmā seansa - āda kļūst gludāka un veselīgāka
Papildus iespējams izvēlēties arī limfodrenāžas zābaku un ķermeņa ietīšanas procedūras ar Anesi prodūkciju saskaņā ar salona cenrādi.

Ilgums: 45 min

Click to order
Made on
Tilda