ANESI Urban ādu atjaunojoša ar skābekli piesātinoša procedūra

40,00
50,00
Anesi URBAN BlueDefense nodrošina trīskāršu aizsardzību pret visām ārējām ietekmēm, kas bojā ādu. Līnija ir speciāli radīta pilsētniecēm un palīdz atbrīvot sejas ādu no:
GAISA PIESĀRŅOJUMA – autotransporta izplūdes gāzu, tabakas kurtuvju dūmi, smagie metālu un vides netīrumi rada divus piesārņojumu veidus: Troposfēras vai zemes līmeņa ozons un PM2,5 DAĻIŅAS, kas ir 20 reizes mazākas par porām, un tādēļ tās viegli iekļūst ādā, šūnu līmenī radot ģenētiskus iekaisuma rakstura bojājumus, piemēram, dermatīts vai fotonovecošanās.
GAISMAS PIESĀRŅOJUMA – zilo gaismu, ko sauc arī par HEV (High Energy Visible – augstas enerģijas redzamā gaisma), ir gaismas veids, ko izstaro tādas elektroniskās ierīces, kā viedtālruņi, planšetes, datori, televizori, kā arī LED vai luminiscences apgaismojums. Pārmērīgā šo gaismas emisijas veidu ietekmē notiek reaktīvā skābekļa daļiņu uzkrāšanās keratinocītos, un pasliktinās ādas stāvoklis.
UVA UN UVB STARIEM – pārmērīga saules starojuma ietekme arī ir ļoti kaitīga ādai un pasliktina tās stāvokli, ja tā ir pakļauta pilsētvides piesārņojumam.
ANESI LAB INSTITUTE URBAN BlueDefense līnijas mērķi ir šādi:
Attīrīt ādu un to bagātināt ar skābekli, atbrīvojot to no piesārņojuma daļiņām, kas uzkrājušās ādas virsmā, un nepieļaut to iekļūšanu porās.
Pastiprināt un atjaunot dabisko ādas barjeru, kas ir pirmā aizsardzības līnija cīņa ar vides piesārņojuma faktoriem.
Aizsargāt ādu no (HEV) zilās gaismas starojuma, kurš rada nevēlamas sekas ilgstošā elektronisko ierīču lietošanas laikā, ar jaunākajām aktīvajām sastāvdaļām.

Aizsargāt ādu pret gāzēm un smagajiem metāliem, kas viegli iekļūst ādā un veidot plēvi vai vairogu, kas tiem neļauj palikt uz ādas virsmas.

Atjaunot audus, kas ir bojāti ar vides un gaismas piesārņojumu, oksidēšanās reakcijām šūnu līmenī, atjaunošanai izmantojot visus dabīgas izcelsmes sastāvdaļas, kas ir biotehnoloģiski apstrādātas, un sniedz labāku absorbēšanu un efektivitāti.

Ilgums: 60 min

Click to order
Made on
Tilda