Deniss Jerjomins
BEAUTY PLACE līdzīpašnieks
Sveiki, mani sauc Deniss un es vadu uzņēmējdarbību trīs jomās: spa, kosmētika un apmācības. Trīs gadu laikā zīmolu skaits, ar kuriem sadarbojamies, ir pieaudzis 4 reizes, un mūsu klientu bāze ir palielinājusies 8 reizes. Mēs augstu novērtējam katru mūsu klientu un vēlamies būt pieejami ikvienam. Tagad jūs esat tas, kurš nosaka budžetu kosmētikai vai procedūrām, un mēs atradīsim labāko risinājumu jebkuram budžetam.
Tagad jūs izlemjat, cik daudz tērēsiet kosmētikai vai procedūrai, un mēs piedāvāsim jums labāko risinājumu
Vienkārši atstājiet budžetu un atlasiet kategoriju
Budžets
10
1000+
Kategorijas
Lietošanas veids
*Noklikšķinot uz pogas, es piekrītu personas datu apstrādei
Zīmoli, ar kuriem mēs sadarbojamies
Par mums
Mūsu centrā strādā labākie meistari: SPA, kosmetoloģija, skropstas, uzacis, vaksācija gan sievietēm, gan vīriešiem, mēs zinām, cik svarīgi ir veltīt laiku sev un esam pārliecināti, ka varam sagatavot Jums unikālu piedāvājumu jebkuram budžetam!
Mūsu menedžeriem ir vairāk kā 20 gadu pieredze skaistumkopšanas jomā. Mūsu portfolio ir 12 kosmētikas zīmoli. Mēs strādājam bez starpniekiem un pārstāvam visus zīmolus Baltijā. Mēs precīzi zinām, kas jums ir nepieciešams un ticiet, mēs jums piedāvāsim labāko cenu!
 • Deniss Jerjomins
  Mūsu direktors. Rakstiet šeit, ja neatradāt savu speciālistu, pie kura vērsties citos jautājumos
 • Kristīne Caune
  Lielie klienti, veikalu tīkli un citas jaunas un esošās sadarbības
 • Alina Levicka
  Mūsu apmācības centra direktore, kura individuāli veiks Jums pierakstu uz apmācībām vai procedūrām, kā arī pēc nepieciešamības individuāli palīdzēs Jums ar pasūtījumiem un atbildēs uz citiem jūsu jautājumiem.
 • Jelena Egle
  Mūsu personīgā klientu menedžere, kura individuāli pieņems jūsu pasūtījumus, veiks reģistrāciju apmācībām un atbildēs uz citiem jūsu jautājumiem
 • Daiga Briede
  Loģistikas jautājumi

Kļūstiet par mūsu partneri

Individuāla pieeja katram partnerim. Vai vēlaties palielināt vidējo čeku salonā vai veikalā? Mēs labprāt piedāvāsim jūsu biznesam un klientam piemērotas iespējas un palīdzēsim sasniegt vēlamo rezultātu.
Mūsu kontakti
+37122005010
info@1pro.lv
Starta iela 3, Rīga, LV-1026
Made on
Tilda